naszamlawa.pl Sport Odwołane nie tylko rozgrywki seniorskie. Dzieci też zatrzymane
- REKLAMA -
Loading RSS Feed
- REKLAMA -

Odwołane nie tylko rozgrywki seniorskie. Dzieci też zatrzymane

-

W miniony weekend juniorzy Mławianki rozegrali premierowy mecz rundy wiosennej na poziomie Ekstraligi. Na własnym boisku okazali się lepsi od rówieśników ze stołecznego Sempa Ursynów. Niestety na kolejne starcie podopiecznym Piotra Króla przyjdzie poczekać.

- R E K L A M A -"))

 

W ramach walki z pandemią koronawirusa rząd Polski zamroził sport. O ligowe punkty mogą walczyć jedynie zawodowcy oraz sportowcy otrzymujący stypendium. Dlatego Polski Związek Piłki Nożnej oraz poszczególne wojewódzkie związki zawiesiły młodzieżowe i rozgrywki zarówno na szczeblu centralnym, wojewódzkim oraz okręgowym.

Kres obostrzeń upływa w piątek 9 kwietnia. Czy po tym terminie wszystko wróci do równowagi trudno orzec – wszystko zależy od rządzących w naszym kraju. W ich działaniu nie sposób odnaleźć logiki. Dlatego trzeba cierpliwie czekać.

Zawieszenie dotyczy także seniorów, rywalizujących od poziomu czwartej ligi i niżej. Na razie muszą nasłuchiwać wieść (odwołano m.in. sobotni sparing Mławianki w Ząbkovią Ząbki), choć są pewne wyjątki. Czwartoligowcy z Warmii i Mazur rozegrali już dwie wiosenne kolejki, natomiast w ostatni weekend marca o punkty powalczyli przedstawiciele okręgówki. W niedalekim Iłowie miejscowa Polonia z mławianami w składzie (Jakub Rogowski, Hubert Jaworski i Jakub Mazurkiewicz) zremisowała 1:1 z Płomieniem Turznica.

Jeśli chodzi o Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, w minionym tygodniu odbyło się spotkanie on-line związkowych działaczy z przedstawicielami władz klubów z naszego województwa.

Głównym tematem było wznowienie rozgrywek po lockdownie. Według ustaleń prezesów klubów IV-ligowych wszyscy przedstawiciele tej klasy rozgrywkowej podpiszą umowy stypendialne lub kontrakty ze swoimi zawodnikami, co pozwoli na rozgrywanie meczów bez żadnych przeszkód.

Rozgrywki mają zostać wznowione 10 kwietnia. Wówczas Mławianka podejmie na swoim boisku Makowiankę Maków Mazowiecki. Jesienią nasi gracze triumfowali na wyjeździe 3:2. Bramki dla naszej ekipy strzelali Krzysztof Dąbkowski (z rzutu karnego), Maciej Rogalski oraz w doliczonym czasie gry Mateusz Stryjewski.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Kibic z LA
Kibic z LA
14 dni temu

Są długo wyczekiwane wzmocnienia prosto z Hiszpanii

Loża Prasowa
Loża Prasowa
15 dni temu

Wszystko przez brak selekcji.Przyjmuje sie każde dziecko dla kasy.Nie tak powinno to wygladać.

Obiektywny
Obiektywny
16 dni temu

Ponoć Real Windyki daje 3 tysiace za cały skład Bobka razem z nim?

Fc Warszawska
Fc Warszawska
16 dni temu

Wziać trzech,czterech a reszte oddać na wioski,tam gdzie ich miejsce.W Turzy sie sprawdza.

Heniek
Heniek
16 dni temu

Seniorzy : juniorzy 16:1 gra przerwana z powodu utraty charakteru sportowego

Biskup
Biskup
Odpowiedź do  Heniek
16 dni temu

Taka jest wartość naszej młodzieży.Szok,koszmar,porażka.

Rodzic
Rodzic
Odpowiedź do  Heniek
15 dni temu

O czym wy tu piszecie, jeśli ktoś jest poważny i jest osobą myśląc to wie ilu wychowanków jest w pierwszym zespole od Króla.
Wychowankowie Króla to : Bracia Stryjewscy, Nowinski, Wodzynski, Tworek, Dąbrowski, Rogalski . I chyba o to chodzi żeby młodzi byli szkoleni i grali w pierwszym zespole. Porównując Sklady z meczu ligowego juniorów w tej grze nie grało 7 zawodników. Zespół juniorów grał praktycznie drugim składem.
Nie sztuką jest wygrać z chłopcami z rocznika 2005,2004,2003, sztuka jest to żeby z tej grupy ludzi przeszło do seniorów 2, 3 chłopaków. Wszyscy grać w piłkę nie będą.

Mławianie
Mławianie
Odpowiedź do  Heniek
15 dni temu

Kiedyś młodzież Mławianki rocznik 94 . Wygrywała w sparingu z Seniorami teraz nie dają rady Juniorzy nawet grać na styk z wynikiem.

Emeryt
Emeryt
17 dni temu

Ze skromnej emerytury daje każdemu ze strzelcow bramki z Makowem po stowce.Nie jest to dużo,ale zawsze coś.Pozdrawiam.To nie żart.

Anonim
Anonim
17 dni temu

Co to za zebranko było dziś na stadionie?

Kibic z LA
Kibic z LA
Odpowiedź do  Anonim
17 dni temu

Trening sportowców zawodowych. 16:1

Nr 1
Nr 1
Odpowiedź do  Anonim
17 dni temu

Ponoć autokar z Łomianek zajechał.

Heniek
Heniek
20 dni temu

wszystko takie chojrak do dawania pieniędzy na klub a jak była zrzutka na necie to uzbierali 1600 zł

Emeryt
Emeryt
20 dni temu

Ten Mir.K.O to chyba jakiś bamber albo nowobogacki.Operuje dużymi kwotami.Pewnie ze stowke daje miesiecznie na klub.Ja myśle,ze jest on na wysokim stanowisku.Na bank.

Biskup
Biskup
20 dni temu

Ty Mir.K.O.Skoro jesteś taki kozak to wymień kwote,ktora przeznaczyłeś na klub w ostatnich trzech latach,?Pochwal sie?

Kibic
Kibic
20 dni temu

Zejdz Mir.K.O ze sceny.Poczytaj troche,doucz sie!!!!!

Zorientowany
Zorientowany
20 dni temu

Pan Cz,to jest tylko do końca czerwca.Ile on daje,to sie tego nigdy nie dowiesz.Wiesz dlaczego?Właśnie dlatego.

Wml
Wml
20 dni temu

Mir.K.O.co?Ty dobrze wiesz co!!!!!!

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Wml
20 dni temu

Ale luju rozumiesz to, że cała kasa przeznaczona na akademię zalicza się do budżetu Mlawianki? To wy macie elementarny brak wiedzy i tylko się ośmieszacie. Wikielec i Wikielec. W 3 ligach jest masa wsi i miasteczek. A wy tylko Wikielec. Zresztą umiecie tylko jatrzyc i was w dodatku to cieszy. Macie z tego chora satysfakcję. Na meczach was nie ma, albo się nawet nie wychylacie. Skoro macie doskonałą wiedzę na temat budżetowania to czemu nie jesteście w stanie pomóc tej Mlawiance? Jesteście zwykłymi fraj…mi bez honoru. Szkoda nawet czasu na dyskusję z wami. Już raz was Pan Cz wyjaśnił na fb. Czemu wtedy siedzieliscie cicho? Zaden się nie odezwal i nie wymadrzal. Bez odbioru. Już raz jeden z was się wymadrzal, że nie może przeznaczyć 1%, bo ma dopłatę do podatku. Piszecie takie same bzdury jak on. Nie macie żadnej wiedzy nt. podatkow i finansów.

Mławski Radny
Mławski Radny
20 dni temu

Uprzejmie informuje,iż miasto Mława przeznaczyło na klub sportowy nastepujace kwoty :młodzież ,135 tysiecy,seniorzy 39 tysiecy.Troche brakuje do 350.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Mławski Radny
20 dni temu

Imb..lu jak nie umiesz liczyć to już nie mój problem. Kasa na młodzież to też budzet Mlawianki id…to. 135 000 + 39 000 + składki rodzicow i już wychodzi ponad 300 000

Kibic 2
Kibic 2
Odpowiedź do  Mławski Radny
20 dni temu

Panie mławski radny?A z tzw.korkowego i innych pobocznych dotacji to ile klub dostał.Prosze przekazać te informacje szerszej publiczności.Czekamy z utęsknieniem!!!!

kibic z LA
kibic z LA
Odpowiedź do  Kibic 2
20 dni temu

korkowe może być wydane tylko na akademię, 130 tys kosztują tylko sami trenerzy w akademii a gdzie do tego autobusy na mecze itp, sędziowie, opieka medyczna na meczach – to wszystko kosztuje i na to idą opłaty za trenowanie w kwocie 75 zł dziecko

Trener
Trener
Odpowiedź do  kibic z LA
19 dni temu

Nie pisz głupot kłamco jeden.Jakie 130 tyś.na trenerów jak większość pensji na trenerów płaci bezpośrednio miasto.Zatkało kolegę?

Miasto Mława
Miasto Mława
Odpowiedź do  Trener
19 dni temu

Na trenerów rocznie wychodzi okolo 80 tysięcy. W roku 2020 trenerzy otrzymali wynagrodzenie za 9 i pół miesiąca. Większość trenerów dostaje jałmużnę 500zl.

Ekspert piłkarski
Ekspert piłkarski
20 dni temu

Żeby pisać lub sie wypowiadać,to trzeba mieć przynajmniej jakaś elementarna wiedze.Zgadzam sie z Nowym w zupełności.Wikielec,wioska,a budzet dwa razy wiekszy.Dwoch sponsorow-Szynaka meble oraz Libro.Dwie firmy z Lubawy.Ten Mir.K.O to gość z kosmosu.Poczytaj troszke,skoro brak ci wiedzy.Z choinki sie urwałeś?

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Ekspert piłkarski
20 dni temu

Ty za to jesteś z Marsa kosmito. Jak jesteś tak świetnie poinformowany. To dajesz kwoty. Budzet Mlawianki ile a ile Wikielca. Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to ja nawet słowa nie powiedziałem o Wikielcu. Mówiłem o tych wioskach i miasteczkach, które mają mniejszy budżety. Wy to macie jakieś rozdwojenie jaźni. Sami coś wymyslacie, potem myślicie że ja to powiedziałem a potem jeszcze z tym dyskutujecie. Im…le.

Siara i wszystko jasne
Siara i wszystko jasne
20 dni temu

Zakładamy klub 100 bbbuuuhhhaaahhhaaa

Regi
Regi
20 dni temu

Ja moge dać dwa koła miesiecznie,by wspomoc klub.Ktoś chetny do pomocy?

Kibic z LA
Kibic z LA
Odpowiedź do  Regi
20 dni temu

Wpłać na konto a uwierzeuwierzę

Pewne Info
Pewne Info
20 dni temu

Ponoć gość,co ma mnostwo stawow rybnych w okolicach,chce zainwestować w klub?

Rodzinka.pl
Rodzinka.pl
20 dni temu

W Mławie cieżko o sponsorow.Wiekszość nie jest zainteresowana.W sumie to im sie nie dziwie.To ich prywatne pieniadze.Wola inwestować we własne dzieci.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Rodzinka.pl
20 dni temu

Akurat jeżeli chodzi o dotychczasowych sponsorów to chyba nie mamy na co narzekać? Sponsor główny działający w budowlance oraz [WYMODEROWANO] to duże i bogate spółki. Do tego przecież należy doliczyć wsparcie z miasta na Mławiankę + akademię oraz składki rodziców z Akademii i inne mniejsze podmioty. Myślę, że w sumie tworzy to bardzo solidny budżet, spokojnie na III ligę. Przecież w tej III lidze gra dużo zespołów ze wsi czy małych miasteczek. Nie sądzę, żeby oni mieli budżet Mławianki. Pewnie tylko nieliczni mają większy budżet od naszego. Naprawdę nie narzekajmy.

Nowy
Nowy
Odpowiedź do  Mir K.O.
20 dni temu

Co ty synku możesz wiedzieć o budzecie.Wioski w 3 lidze.Już ci wymieniam.Jedna w grupie pierwszej-Wikielec.Notabene,ten Wikielec ma budzet na poziomie 350 tysiecy.Dwie fabryki meble sa sponsorami.Przestań wiec pisać swoje madrości jeśli ci to nie wychodzi.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Nowy
20 dni temu

Ale ynteligencie tyle to Mława ma na akademię. A myślisz, że Pan Cz to ile daje na klub? A co Ty w ogóle możesz wiedzieć o budżecie? Ty nawet byś nie umiał rozliczyć Pita a co tu mówić o pozyskiwaniu sponsorów. I powiedz mi że taki Zambrów ma też większy budżet od Mławy. A rozumiesz chociaż To co ja napisałem? Że dużo tych wiosek i miasteczek ma mniejszy budzet od Mławy ale wiadomo że nie wszystkie? Umiesz czytać że zrozumieniem?

Polonista
Polonista
Odpowiedź do  Mir K.O.
20 dni temu

Żadnego zdania nie zaczyna sie od;że;No chyba,że jest sie po zawodowce.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Polonista
20 dni temu

Wielką literą zaczynamy zdanie po kropce a nie po średniku. No chyba, że jest się po zawodówce. Do tego w Polsce się pisze z polskimi znakami a nie jak pokemon bez polskich znaków. Dzieciaku ja skończyłem 3 kierunki, z czym Ty do ludzi wyskakujesz. Sam pewnie stoisz na linii w LG za najniższą krajową.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Polonista
20 dni temu

A po przecinku daje się spację/odstęp chłopaku z taśmy.

Nowy
Nowy
Odpowiedź do  Mir K.O.
20 dni temu

Masz czas,to sobie rozliczaj.Ja mam od tego ksiegowa.

Kibic z LA
Kibic z LA
21 dni temu

Prezes łatwi nowych sponsorów. Są kurczaki mają być też telewizory. Oby był jeszcze awans

Kruszon
Kruszon
Odpowiedź do  Kibic z LA
20 dni temu

Oby tylko leszcza nie złowił.

Kibic 2
Kibic 2
Odpowiedź do  Kibic z LA
20 dni temu

Przecież [WYMODEROWANO] są już dawno.Szkoda że podziękowania są tak późno…..no ale.Widocznie sytuacja do tego zmusiła!!!!!

Nr 1
Nr 1
21 dni temu

Dwa tygodnie temu,na turnieju 10-latkow w Ciechanowie było kilku skautow z wyższych lig.Jakoś nikt o tym nie napisał.Ja rodzic jednak to zauważyłem.Ciekawe czy prezes oraz zarzad wiedza,że dwoch małolatow trafiło do ich notatnika.Brawo trener Mostek.

Karol
Karol
Odpowiedź do  Nr 1
21 dni temu

Dlatego rozgonił bym te sztuczne akademie dla możnych z dużych miast, dorasta do wieku seniora i na wioskę jeśli byłby awans trzeba 6_7 ludzi, z Mławy 3_4 ludków by grało, po co to komu,

Kibic z LA
Kibic z LA
Odpowiedź do  Nr 1
21 dni temu

A jak się dostał na trybuny jak jest zakaz?

Nr 1
Nr 1
Odpowiedź do  Kibic z LA
21 dni temu

To był turniej halowy.

Kibic z LA
Kibic z LA
Odpowiedź do  Nr 1
21 dni temu

No to tym bardziej

Nasza Mława
Nasza Mława
Odpowiedź do  Kibic z LA
20 dni temu

W Polscy jak sie chce,to wszystko mozna.

Pan Ślesik
Pan Ślesik
21 dni temu

Płaca po 500,800 leszczom,a nasz młody narybek ucieka z klubu.Paranoja

Kalafior
Kalafior
21 dni temu

Te Hiszpany,Ukraińce i inne wynalazki,to sie nadaja na taśme do LG.

Leon
Leon
22 dni temu

Niech sobie chłopak gra,dopoki mu to radość i frajde sprawia.Jak dogadaja sie jeszcze w sprawie Wodza,to awans na wyciagniecie reki.

MaroBlaster
MaroBlaster
Odpowiedź do  Leon
22 dni temu

Widzę, że jesteś z tych „normalnych”. Ludzie nie mają pasji, frajdy z tego co robią. Życie ich przygniata dlatego wylewają pomyje na całe sportowe środowisko tutaj w internecie. Pozdrawiam

Pewne Info
Pewne Info
22 dni temu

[WYMODEROWANO]był dziś widziany pod Bambola.Moze liczy na stypendium?

Jaro
Jaro
22 dni temu

Zgadzam sie z Panem redaktorem,że w działaniach naszych rzadzacych trudno doszukać sie logiki.Rzadzić,to trzeba umieć.No coż.Ktoś ich wybrał?

Office
Office
Odpowiedź do  Jaro
22 dni temu

Jareczku,prowadż nas do zwycięstwa

Loża Prasowa
Loża Prasowa
22 dni temu

Ten cału [WYMODEROWANO] to jakiś dziwny kolo.Nie chciał grać w Mławie.Chował sie przed zarzadem.Nie odbierał telefonow,a tu pierwszy plac w Iłowie?

Benek1916
Benek1916
Odpowiedź do  Loża Prasowa
22 dni temu

Zarząd nie potrafi zatrzymać dobrych i utalentowanych chłopaków!

Mlawiak
Mlawiak
Odpowiedź do  Benek1916
21 dni temu

Woli przeciętnych Hiszpanów, Ukraińców i …………. wie kogo, byle nie wychowanków

Żółte tablice. Obszar zagrożony

Ostatnio mieszkańcy naszego powiatu mogą zauważyć przy drogach żółte tablice ostrzegające o epidemii ptasiej grypy. Mimo to mało kto zdaje sobie sprawę ze skali...

Taka była Mława [ZDJĘCIA}

0
Mławskie archiwum zabiera nas w kolejną podróż po dawnej Mławie. Z cyklu "Mława wczoraj i dziś" tym razem zaprezentowano zdjęcia dawnej ulicy Ogrodowej, czyli...

Gigantyczna bomba pod Płońskiem

0
Bombę ważącą 500 kilogramów znaleziono 19 kwietnia br. przed południem w miejscowości Dzierzążnia w czasie prac budowlanych. Ewakuowano mieszkańców. Potężny niewybuch pochodzi z okresu II...

Pospiesz się z wnioskiem o 500+

0
Ostatnie 10 dni na złożenie wniosku o 500+ mają osoby, które nie chcą mieć przerwy w otrzymywaniu świadczenia. Inaczej niż półtora roku temu gdy nie...

25-latek zaproponował policjantom wczasy i 10 tys. zł

0
Nietrzeźwy kierujący (mieszkaniec powiatu pułtuskiego) spowodował kolizję drogową i próbował przekupić policjantów z grupy Speed. Zdarzenie miało miejsce w sobotę o godz. 18:00 w miejscowości...
 • Dom na działce o pow. 1600 m w centrum Szydłowa!
  Dom na działce o pow. 1600 m w centrum Szydłowa!
 • Budynek mieszkalno-usługowy
  Budynek mieszkalno-usługowy
 • Lokal biurowo-usługowy z witryną w ścisłym centrum
  Lokal biurowo-usługowy z witryną w ścisłym centrum
 • Teren pod produkcję - magazyny - Ciechanów
  Teren pod produkcję - magazyny - Ciechanów
 • Działka budowlana w Mławie
  Działka budowlana w Mławie
 • Serwis klimatyzacji z dojazdem
  Serwis klimatyzacji z dojazdem

Ceny mięsa gwałtownie wzrosną?

0
Ptasia grypa panująca w polskim zagłębiu hodowli kurczaków, czyli powiatach żuromińskim i mławskim może spowodować w ciągu najbliższych 7 tygodni zmniejszenie ilości mięsa drobiowego...

Ciechanów odchodzi od węgla w produkcji ciepła

0
Sąsiednie miasto Ciechanów odchodzi od użycia węgla w produkcji ciepła. Powstanie tam elektrociepłownia na biomasę z turbiną parową. Miejska spółka Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej podpisała...

Mazowsze. Wiadomości z regionu_odc. 179

0
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. 18 mln zł z na remont odcinków drogi wojewódzkiej nr 637 w...
- REKLAMA -

Zaginęła 32-latka z gminy Raciąż

0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują 32-letniej mieszkanki Szczepkowa gm. Raciąż. Justyna Dawidowska od około tygodnia nie kontaktowała się z rodziną i...

Seicento wbiło się w ogrodzenie – kierowca miał 4 promile

1
Kierowca seicento z 4 promilami i dożywotnim zakazem uderzył w płot, przewoził brata. O wypadku informowaliśmy wczoraj.    Mławscy policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierującego,...

Zginęły przechowywane w słoiku pieniądze

0
Złodzieje okradli starsze małżeństwo, podając się za pracowników mławskich wodociągów. To dość popularne w regionie oszustwo. Teraz okradziono mieszkańców Mławy.   Trwają czynności mławskiej policji w...

Wybijali szyby – demolowali przystanki [ZDJĘCIA]

13
Wandale przeszli ulicą Piłsudskiego. O ich "działalności" świadczą powybijane szyby na przystankach autobusowych.   O zniszczonych przystankach na ulicy Piłsudskiego w Mławie poinformowali nas Czytelnicy. - W...
- REKLAMA -

Mazowsze. Wiadomości z regionu_odc.178

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" wśród tematów m.in. zerowe wsparcia z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla inwestycji...
58
0
Przejdź do komentarzyx
()
x