sobota, 04 grudnia 2021
- REKLAMA -
naszamlawa.plNa sygnaleŚmiertelne wypadki na Warmii i Mazurach
- REKLAMA -
 • Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Cena: 3 393 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Cena: 259 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Cena: 450 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Kosiny Bartosowe …

Śmiertelne wypadki na Warmii i Mazurach [ZDJĘCIA]

-

Policjanci z Warmii i Mazur w ostatni weekend pracowali na miejscu 10 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 9 osób zostało rannych. Funkcjonariusze byli wzywani do 189 kolizji i zatrzymali 39 nietrzeźwych kierujących.

- R E K L A M A -

 

 

Bartoszyce

W sobotę (14.08.2021r.) policjanci z prewencji w trakcie patrolu miasta zauważyli jadącego chevroleta. Zaniepokoił ich sposób w jaki poruszał się pojazd. Policjanci podejrzewali, że kierująca nim osoba, może znajdować się pod wpływem alkoholu  lub innego środka podobnie działającego. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie legitymowania policjanci wyczuli u 70-letniego mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.  Kierujący  przyznał się, że kilka godzin wcześniej  wypił jedno piwo.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 70-latkowi. To jednak nie koniec konsekwencji jakie poniesie.

Działdowo

W poniedziałek (16.08.2021r.) około godz. 2:40 dyżurny działdowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej 542 na trasie Działdowo-Burkat. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący  osobową hondą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał  na pobocze i  uderzył  w przydrożne drzewo, a następnie dachował. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Pojazdem podróżowały trzy osoby. Pasażerowie pojazdu z obrażeniami zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Działdowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Ełk

Do policyjnej celi trafił 41-letni kierowca osobowego audi, który w  niedzielę (15.08.2021r.) spowodował kilka zagrożeń na drodze. Mężczyzna na trasie Nowa Wieś Ełcka-Ełk nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie spowodował kolizje z innymi dwoma pojazdami. Nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Jego niebezpieczna jazda zakończyła się uderzeniem w drzewo. Mężczyzna jechał bez pasażerów i samodzielnie wyszedł z pojazdu. Okazało się, że ma przy sobie marihuanę w torebce foliowej. Na widok radiowozu chciał pozbyć się narkotyku i odrzucił torebkę do rowu, co nie uszło uwadze policjantów. Irracjonalne i niepokojąco nerwowe zachowanie 41-latka dawało podstawę do podejrzeń, że znajduje się on pod działaniem środków odurzających, co wykazały także wstępne testy. Mężczyzna został zabrany do szpitala, ale nie wymagał hospitalizacji.

41-latek musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pojazdem pod ich działaniem grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Miejsce zdarzenia drogowego
Miejsce zdarzenia drogowego

 

Elbląg

Do zdarzenia doszło w sobotę (14.08.2021r.) w Elblągu. Po godzinie 22. mieszkańców ulicy Saperów obudził huk. W budynek mieszkalny wjechała mazda. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie 39-letniego kierowcy wykazało 1,5 promila alkoholu w jego  organizmie. Odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwym. W miniony weekend elbląscy policjanci zatrzymali w sumie 4 nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał 2,5 promila i sądowy zakaz prowadzenia.

 

Miejsce zdarzenia drogowego
Miejsce zdarzenia drogowego

 

Przez weekend nie brakowało też brawury na drodze. Policjanci odnotowali 7 przypadków 50+. Największe zagrożenie spowodował 43-letni kierowca forda. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Pasłęka. W miejscowości Marzewo, na ograniczeniu do pięćdziesiątki, jechał aż 134 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy i zostali surowo ukarani mandatami i punktami karnymi.

Kętrzyn

W piątek (13.08.2021r.) o godz. 9:30 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocykla i samochodu osobowego, do którego doszło w miejscowości Nowa Wieś Kętrzyńska. Z przekazanych informacji wynikało, że motocyklista jest nieprzytomny. Natychmiast w to miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący jednośladem 39-latek, nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w jego tył. Jak się okazało kierujący motorowerem był kompletnie pijany. Przeprowadzone badanie stanu jego trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Kętrzyn z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Kętrzynie. Kierującemu samochodem nic się nie stało.

Teraz mężczyzna ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w sobotę (14.08.2021r.) o godz. 22:25 w Korszach na ul. Wojska Polskiego. Z przekazanych informacji wynikało, że doszło do potrącenia osoby. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że w rejonie skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Wileńską na prostym odcinku drogi wojewódzkiej W590 kierujący pojazdem marki Nissan Navara najechał na leżącego na pasie ruchu 61-latka. Pomimo podjętej resuscytacji, mężczyzny nie udało się uratować. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującego autem nie budziło zastrzeżeń-był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

 

Miejsce zdarzenia drogowego
Miejsce zdarzenia drogowego

 

Mrągowo

Pierwszego z mężczyzn patrol policji zatrzymał w piątek (13.08.2021r.) po godzinie 22.00 w Pieckach na ulicy Krzywej. Informacja o tym, że tą ulicą porusza się nietrzeźwy kierowca została przekazana anonimowo na numer alarmowy. 28 – latek kierował osobowym bmw. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Kolejny amator jazdy pod wpływem alkoholu ujawniony został w Mikołajkach na ulicy Mrągowskiej. Kierowca jednośladu stracił nad nim równowagę i upadł. Badanie alkomatem wykazało, że miał 1 promil alkoholu w organizmie i na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

W niedzielę (15.08.2021r.) prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące stracił mieszkaniec Płocka, który jechał ulicą Olsztyńską w Sorkwitach z prędkością 106km/h, mimo obowiązującej tam prędkości 50 km/h.

Również w niedzielę (15.08.2021r.)godzinę później oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na teren jednej z posesji w gminie Piecki wjechał ciągnik rolniczy, którego kierowca jest nietrzeźwy. Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres sprawdzili stan trzeźwości opisanego mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Natomiast po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach ujawniono, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Tego samego wieczora po godzinie 22.00 na ulicy Bohaterów Warszawy w Mrągowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru, który jechał przysłowiowym szlaczkiem. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Nidzica

W weekend (13-16.08.2021r.) dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał 3 zgłoszenia dotyczące kolizji ze zwierzyną leśną. Do pierwszej z nich doszło w piątek (13.08.2021r.) około godz. 10:00 na ternie gm. Janowiec Kościelny. 46-latek kierujący pojazdem marki Peugeot, w pobliżu miejscowości Nowa Wieś Dmochy uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię, a następnie uciekła do lasu.

Drugie, analogiczne zdarzenie miało miejsce w sobotę (14.08.2021r.) około godz. 10:30 nieopodal Załusk. 53-latek siedzący za kierownicą pojazdu osobowego marki VW uderzył w zwierzynę leśną, która nagle wtargnęła na drogę, a następnie oddaliła się do pobliskiego lasu.

Trzecia sytuacja miała miejsce na drodze W538 koło miejscowości Tatary. 42-latek kierujący samochodem osobowym marki BMW uderzył w nagle wbiegającą na jezdnię z prawej strony zwierzynę leśną. W wyniku zderzenia zwierzę padło.

Nowe Miasto Lubawskie

W piątek (13.08.2021r.) ok. godz. 19:00 w Bielicach dzielnicowi z Biskupca zatrzymali do kontroli drogowej jadącą rowerem 54-letnią kobietę. Mieszkanka gminy Biskupiec miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

W niedzielę (15.08.2021r.) ok. godz. 13:30 na ulicy Nowomiejskiej w Marzęcicach policjanci ogniwa ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem focusem. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 32-letni mieszkaniec miasta miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Około godz. 16:00 na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście Lubawskim policjanci zatrzymali rowerzystę, który zanim wsiadł na jednoślad spożywał alkohol. 42-letni mieszkaniec gminy Grodziczno miał w chwili badania blisko pół promila alkoholu w organizmie.

Około godz. 18:40 w Katlewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kolejnego rowerzystę. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 63-letni mieszkaniec gminy Grodziczno miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Weekendowym rekordzistą okazał się kierujący skodą, który został zatrzymany do kontroli drogowej w niedzielę (15.08.2021r.) ok. godz. 19:30 w Skarlinie. 35-letni mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Jakby tego było mało, podczas sprawdzania jego danych w systemach informatycznych okazało się, że ma on zatrzymane prawo jazdy.

Olsztyn

W piątek (13.08.2021r.) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na ulicy Śliwy zatrzymali do kontroli osobowe audi, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów potwierdzających jego tożsamość, ale podał wszystkie dane ustnie. Sprawdzenie w systemach informatycznych wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Mężczyzna kompletnie nie przypominał osoby, której wizerunek figurował w bazach danych. W trakcie kontroli okazało się, że podane przez kierującego dane osobowe należały do jego młodszego o rok brata. 28-latek miał powody, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 12 dni pozbawienia wolności, ponieważ nie opłacił zasądzonej grzywny. Ponadto 28-latek nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę auta, gdyż nie ma do tego uprawnień. Na dodatek przewoził dziecko autem bez fotelika ochronnego.
Mężczyzna po opłaceniu zasądzonej grzywny, został zwolniony. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali go surowymi mandatami.

W sobotę (14.08.2021r.) policjanci na ul. Kolejowej w Biskupcu zatrzymali osobowego smarta. Zaraz po podejściu do kierującego wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 31-latka blisko 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierującemu prawo jazdy. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Tego samego dnia (14.08.2021r.) oficer dyżurny Komisariatu Policji w Dobrym Mieście otrzymał zgłoszenie, że świadek ujął nietrzeźwego kierującego rowerem. Na miejsce został wysłana patrol z olsztyńskiej drogówki. Z relacji zgłaszającego wynikało, że na drodze w pobliżu m. Barkweda zauważył kompletnie pijanego mężczyznę jadącego rowerem, który miał problemy z utrzymaniem równowagi oraz stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Świadek natychmiast zatrzymał auto i odebrał jednoślad skrajnie nieodpowiedzialnego rowerzyście, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Po chwili na miejsce przyjechał policyjny patrol, któremu został przekazany mężczyzna. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec gminy Dywity. Mężczyzna był kompletnie pijany. W jego organizmie krążyło blisko 4,5 promila alkoholu. 31-latek ze względu na stan zdrowia został przetransportowany do szpitala. Policjanci z interwencji sporządzi dokumentację do sądu, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach.

W niedzielę (15.08.2021r.) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej policji w Olsztynie podczas kontroli statycznej na al. Warszawskiej w Olsztynie dokonali pomiaru prędkości osobowego Alfa Romeo poruszającego się z nadmierną prędkością. Urządzenie pomiarowe wskazało, że pojazd, który na tym odcinku drogi powinien poruszać się z prędkością 50 km/h jechał o 48 km/h za szybko. Policjanci natychmiast przystąpili do zatrzymania kierującego do kontroli drogowej, wydając odpowiednie sygnały. Na widok policjanta, kierowca gwałtownie zahamował, zjechał na lewy skrajny pas i zawrócił. Policjanci rozpoczęli pościg, który przebiegał ul. Obrońców Tobruku i zakończył się na wysokości skrzyżowania z ulicą Iwaszkiewicza.

Okazało się, że za kierownicą osobowego auta siedział 43-letni mężczyzna, który przewoził 18-latka. To właśnie na prośbę pasażera, kierowca ostatecznie się zatrzymał i poddał czynnościom kontroli drogowej. 43-latek swoim działaniem popełnił szereg wykroczeń i przestępstwo polegające na ucieczce przed radiowozem. 43-latek swoją decyzję tłumaczył podejrzeniem niezawarcia umowy obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

43-latek już stracił swoje prawo jazdy. Policjanci wobec kierowcy skierowali wniosek o ukaranie do sądu, który zdecyduje o dalszym losie mężczyzny. 43-latek odpowie za przekroczenie prędkości, niestosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów, stworzenie zagrożenia pieszym znajdującym się w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych oraz za niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego.

Pościg radiowozu za pojazdem ulicami Olsztyna.

Film Poscig_16_08_2021.mp4

Pobierz plik Poscig_16_08_2021.mp4 (format mp4 – rozmiar 18.15 MB)

Pisz

W dniu 13.08.2021r. o godzinie 22:45 patrol Policji w miejscowości Biała Piska został powiadomiony, że na trasie Biała Piska- Sulimy porusza się osoba bez elementów odblaskowych. Niezwłocznie po otrzymanej informacji, patrol udał  się na trasę Biała Piska Sulimy w celu zweryfikowania uzyskanej informacji. O godzinie 22:47 w odległości około 300 metrów za parkiem miejskim w kierunku miejscowości Sulimy zastano pojazdy stojące po obu stronach drogi. Na lewym pasie ruchu patrząc w kierunku miejscowości Sulimy zauważono leżącego na lewym boku mężczyznę, który nie dawał żadnych oznak życia oraz drugiego, który udzielał mu pomocy medycznej .

Na miejsce przyjechały dwa zastępy OSP, zastęp PSP, zespół karetki pogotowia ratunkowego, który stwierdził brak oznak funkcji życiowych u leżącego mężczyzny. Kierujący motocyklem został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,00 mg/l.

Ustalono, że przez kierującego motocyklem  na trasie  Sulimy –  Biała Piska, nagle z prawego pobocza na jezdnię pod jego pojazd wtargnął mężczyzna. Kierujący nie mógł w żaden sposób zareagować na skutek czego doszło do zderzenia z pieszym. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Szczytno

W sobotę (14.08.2021r.) około godz. 10:30 na ulicy W. Jagiełły w Wielbarku, funkcjonariusze szczycieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę. Styl jazdy 61-latka od razu wzbudził podejrzenia w mundurowych. Szybko okazało się, że policjanci mieli nosa. 61-letni mieszkaniec gminy Wielbark miał problemy z utrzymaniem równowagi oraz prawidłowym wysłowieniem się oraz wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Motorowerzysta wydmuchał blisko 2 promile.

Tego samego dnia (14.08.2021r.) parę minut po godzinie 23:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Warchały w gminie Jedwabno. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia.

Z relacji 19-letniej kierującej wynika, że jechała ona w kierunku Szczytna. W miejscowości Warchały prawdopodobnie zasnęła za kierownicą, w wyniku czego na łuku drogi pojechała prosto i uderzyła w przydrożne drzewo. Pojazd marki Alfa Romeo wywrócił się, po czym dachował. W pojeździe podróżowała również 47-letnia mieszkanka gminy Szczytno. Kobiety o własnych siłach wydostały się z pojazdu. Pasażerka uskarżała się na silny ból kręgosłupa, a 19-latka na ból w klatce piersiowej. Obecni na miejscu ratownicy medyczni podjęli decyzję o potrzebie przetransportowania kobiet do szpitala.

Szczycieńscy policjanci przebadali 19-latkę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierująca była trzeźwa.

 

Miejsce zdarzenia drogowego - służby ratownicze
Miejsce zdarzenia drogowego

 

 

samochód kołami do góry
Miejsce zdarzenia drogowego

 

 

Miejsce zdarzenia drogowego - samochód leżący kołami do góry w tle służby ratownicze
Miejsce zdarzenia drogowego

 

2 promile w organizmie miał 24-letni kierowca Mercedesa, który w niedzielę (15.08.2021r.) przyjechał na ulicę Spółdzielczą w Szczytnie. Dzięki właściwej reakcji świadków tego zdarzenia, którzy zabrali mężczyźnie kluczyki od pojazdu, prawdopodobnie nie doszło do tragedii. Przybyli na miejsce zgłoszenie mundurowi przejęli 24-latka i osadzili w policyjnej celi.

Źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
wypadek

Wypadek na wiadukcie przy LG. Blokada drogi

0
Czytelnicy informują o wypadku na wiadukcie przy LG w Mławie dziś około godziny 21. Ciężarówka wpadła w barierki zablokowany cały wiadukt.   Wypadek na wiadukcie przy...
Policyjna akcja

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany w mieście

0
Interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał na ul. Płockiej nietrzeźwego kierującego fordem. 46-letni mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad promil alkoholu. Jak stwierdził, pił tylko...

Zginęli strażacy śpieszący na ratunek

0
Ten wypadek wstrząsnął nie tylko gminą Czernikowo, ale i całą społecznością strażacką w kraju. Podążający do pożaru strażacy ulegli wypadkowi komunikacyjnemu. Dwoje strażaków zmarło,...
nowy most w Działdowie na wkrze

Dojazd do Działdowa bez utrudnień

2
Burmistrz Działdowa poinformował wczoraj, o dużo szybszym niż planowano uruchomieniu mostu na Wkrze, w ciągu drogi wojewódzkiej łączącej Działdowo i Mławę.   Do Działdowa dojedziesz bez...
- REKLAMA -
 • Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPho
  Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPho
  Cena: 1 800 zł  / Miejscowość: Opole  / Kategoria: Telefony…
 • Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna.
  Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna.
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Warszawa  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
  Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
  Cena: 10 zł  / Miejscowość: Babi Dół  / Kategoria: Pozostałe
 • Ochrona Zarządu Spółek z o.o. Skuteczne Unikanie art. 299 K.s.h
  Ochrona Zarządu Spółek z o.o. Skuteczne Unikanie art. 299 K.s.h
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Elbląg  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Producent materacy Materace z Gór
  Producent materacy Materace z Gór
  Cena: 10 zł  / Miejscowość: Nowy Sącz  / Kategoria: Ubrania
 • Inwestycje, pozyczki, finansowanie projektu.
  Inwestycje, pozyczki, finansowanie projektu.
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Kraków  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Cena: 259 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Mieszkania
 • POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie ca
  POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie ca
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Wrocław  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Lokal do wynajęcia, 57,50 m2, ścisłe centrum
  Lokal do wynajęcia, 57,50 m2, ścisłe centrum
  Cena: 3 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Lokal/biuro
 • Samsung S21 Ultra 5G, Samsung S21, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, i
  Samsung S21 Ultra 5G, Samsung S21, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, i
  Cena: 1 800 zł  / Miejscowość: Lublin  / Kategoria: Telefony…
 • nowe projekty nowa wizja Twoich potrzeb pożyczkowych.
  nowe projekty nowa wizja Twoich potrzeb pożyczkowych.
  Cena: 5 000 zł  / Miejscowość: Biała Panieńska  / Kategoria:…
 • Kredyty pozabankowe / Pozyczki prywatne
  Kredyty pozabankowe / Pozyczki prywatne
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Lublin  / Kategoria: Księgowo-finansowe
samochody po wypadku

U sąsiadów. Omijał autobus na przystanku

0
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 1 grudnia (około godz. 16:40) na ul. Kopernika w Płońsku. Osobowe renault zderzyło się z ciężarówką. Policja ustaliła, że...
Kasy urzędu miasta

Kasy w ratuszu zamknięte

0
Kasy w mławskim ratuszu będą nieczynne od 7 do 17 grudnia 2021 r. z powodu prac remontowych. Wszystkie pozostałe sprawy w urzędzie będą realizowane,...
Najmłodsi pływacy powalczyli w Ciechanowie

Najmłodsi pływacy powalczyli w Ciechanowie

0
Na basenie w Ciechanowie rozegrano już dwudziestą trzecią edycję zawodów pływackich o puchar prezydenta tego miasta. Impreza skierowana była do najmłodszych adeptów pływania. Swoje...
- REKLAMA -
włamanie

Okradli sklep. Zostali nagrani

1
Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie włamania do sklepu w Stupsku. Do zdarzenia doszło nocą 27 listopada. Dwóch przestępców włamało się przez drzwi zaplecza....

U sąsiadów. Poszli na czołówkę [ZDJĘCIA]

0
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 1 grudnia około godz. 10:45 w miejscowości Gołotczyzna w powiecie ciechanowskim. Ranna została 1 osoba.   Policjanci z Ciechanowa wyjaśniają dokładne...
pieniądze

Wypłacili miliard na Mazowszu

0
Ponad miliard złotych dodatkowego świadczenia wypłaciły rencistom i emerytom oddziały ZUS w regionie mazowieckim. Tzw. czternastą emeryturę otrzymało prawie milion osób.      ZUS zakończył wypłatę dodatkowych...
policja kontroluje kierowcę

Mławianka pędziła jak Tusk

1
Ciechanowska grupa SPEED zatrzymała kolejnego pirata drogowego. Tym razem kierująca samochodem osobowym przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Pędziła jak Tusk Kobieta straciła prawo jazdy...
- REKLAMA -
0
Przejdź do komentarzyx
()
x