Porwali i uwięzili 20-latkę, chcieli ją sprzedać. Zatrzymała ich płońska policja

8
4797
Fot. ilustracyjne/policja.pl
- REKLAMA -

Jak podaje portal RMF24, trzech mężczyzn i dwie kobiety przez trzy dni przetrzymywali młodą kobietę w zamknięciu. Wśród nich był jej były chłopak.

- REKLAMA -

Porywaczy zatrzymała płońska policja. Wczoraj (9 stycznia) mieli usłyszeć zarzuty.

Według 20-latki to jej były chłopak chciał sprzedać ją do domu publicznego. Miała zostać też zgwałcona.

– Kiedy grupa zorientowała się, że ich kryjówka została namierzona przez policję, przenieśli kobietę w inne miejsce. Udało się ją uwolnić dopiero po trzech dniach, gdy jeden z porywaczy zasnął po wypiciu dużej ilości alkoholu – donosi RMF24.

8 KOMENTARZE

   • 15
    3

    A słyszałeś kiedyś żeby dziewczyna porwała swojego byłego chłopaka i chciała go sprzedać do burdelu? Mało tego ! jeszcze zgwałciła?

    • 5
     3

     Czyli mężczyzna nie może być ofiara gwałtu?? Zastanawiam się nad zgłoszeniem tych seksistowskich komentarzy. Co jeśli nauczycielka uwiedzie ucznia?? 14 letniego chłopaka?? To jest spoko?? Chłopak się wyszaleje? A może zniszczy mu to psychikę i pozostawi ślad na całe życie. Dziewczyny potrafią równie strasznie zniszczyć życie swojemu byłemu.

     • Odpowiem Ci na pytanie co się stanie jak nauczycielka uwiedzie 14 letniego ucznia. Znam taki przypadek. Potem ten uczeń się z nią ożeni i zostanie prezydentem Francji a ona pierwszą damą 🙂

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji