Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

ZS nr 1. Konkurs wiedzy o mitologii
2016-12-21 06:20:55
15 grudnia w bibliotece Zespołu Szkól nr 1 w Mławie odbył się konkurs „Z mitologią na Ty”, zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy: Marlenę Krystkiewicz i Martę Ziębicką.
W rywalizacji wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas pierwszych technicznych (po trzech reprezentantów z każdej klasy). Uczestnicy wykonywali zadania, w których musieli wykazać się wiedzą na temat bogów greckich i rzymskich, związków frazeologicznych związanych z mitologią, znajomością dzieł sztuki antycznej.
 
Po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyli uczniowie z klasy I Technikum informatycznego „a”: Klaudia Stałanowska, Mariusz Ryska i Radosław Świderski. II miejsce zajęli uczniowie z klasy I Technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Jarosław Gołaś, Kacper Popiel i Tomasz Sieczka. III miejsce przypadło w udziale uczennicom z klasy I Technikum organizacji reklamy: Natalii Gregorek, Natalii Kaczerskiej i Annie Kwiatkowskiej. Na IV lokacie upalsowali się reprezentanci klasy I Technikum budownictwa: Mateusz Fiedurski, Tomasz Wiącek i Łukasz Więcek.
 
Dyrektor Urszula Makowska wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
 

- Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy nauczycielom polonistom: Pani Wiolettcie Rybce, Pani Marzenie Naguckiej i Pani Marcie Stawińskiej za przygotowanie uczniów do konkursu – pisze ZS nr 1. Źródło: ZS nr 1 w Mławie
Autor: Oprac. el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Wpisz jedynie pierwszy oraz trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon