Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

27 marca 2015, imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Znęcał się nad swoją żoną - grozi mu do 12 lat więzienia
2012-07-18 07:56:41
7 lipca mławska prokuratura wydała wniosek dotyczący zatrzymania mieszkańca gminy Wieczfnia Kościelna, a sąd nakazał go osadzić w działdowskim areszcie na 3 miesiące.

Dramat kobiety trwał wiele lat. Jej mąż brutalnie się nad nią znęcał. Apogeum terroru nastąpiło 6 lipca, kiedy to mężczyzna miał związać kobietę i wywieźć w okolice lasów pod Grzybowem (gm. Wieczfnia Kościelna, pow. mławski). Tam, jak opowiadają mieszkańcy, pod wpływem alkoholu zgwałcił ją, próbował oblać benzyną i podpalić.

Mławska prokuratura jednak zaprzecza, jakoby miało dość do gwałtu.

- Nie potwierdzam tego, że zgwałcił żonę. Nie mogę też ujawnić żadnych informacji dotyczących samego czynu. Mogę tylko powiedzieć, że mężczyzna został zatrzymany 7 lipca w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa znęcania się przeciwko rodzinie i przeciwko wolności – poinformował portal Janusz Marcysiak, prokurator rejonowy w Mławie.

Według opowiadań mieszkańców gminy, terror trwał kilkanaście lat. Kobieta jakiś czas temu wyprowadziła się od męża z dziećmi do Mławy. Mężczyzna napadł ją związując sznurem, a następnie przewiózł w okolice lasów w Grzybowie, gdzie według relacji mieszkańców wsi prawdopodobnie ją zgwałcił, po czym chciał ją powiesić na drzewie, oblać benzyną i podpalić. Ofiara cudem uniknęła śmierci. Uciekła na ulicę i zatrzymała przejeżdżający w tym czasie samochód. Zadzwoniła też na policję.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Prokuratura Rejonowa w Mławie twierdzi, że jeśli w toku postępowania nie trzeba będzie poddać go obserwacji psychiatrycznej, sprawa powinna zakończyć się pod koniec tego roku.


Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~lilo • data dodania: 2012-07-30
to nie pierwsza osoba z podwojna osobowoscia z Cegielni, o ktorej slysze.Czy to rejon ma wplyw?Dziwne zjawisko

dodał: ~danka • data dodania: 2012-07-22
też znałam takiego miły uczynny sąsiad,zawsze grzeczny a domu kat.no sie doigrał 5 lat w zawieszeniu,rozwód.a nastepna jego kobitka odwrotność żony.tłucze gdzie popadnie.ząbki stracił.

dodał: ~wtajemniczony • data dodania: 2012-07-20
wszyscy wiedzieli co tam się dzieje ale wszycy bali się o tym mówić...

dodał: ~Cristobal • data dodania: 2012-07-19
Niżej wypowiadający się odd - prawdziwy Europejczyk sodomita, powinien pojechać na rok do Pakistanu czy Arabii Saudyjskiej żeby docenić kraj, naród i religię w jakich mu los kazał żyć.

dodał: ~odd • data dodania: 2012-07-18
Co tam się dziwić, po prostu prawdziwy Polak katolik.

dodał: ~SĄSIAD • data dodania: 2012-07-18
Oczywiście, że Cegielni... najgorzej jak człowiek ma dwa oblicza, na zewnątrz przykładny mąż i uczynny sąsiad... nigdy bym się nie spodziewał, że taki dramat może rozgrywać się w tej rodzinie

dodał: ~lechu29 • data dodania: 2012-07-18
Takiego to tylko za .... powiesić. Niewiem jak mozna cos takiego własnej żonie zrobić Jakis chory człwoiek.

dodał: ~DO DEMON • data dodania: 2012-07-18
Gdzie masz napisane, ze mieszkał w Grzybowie Czytaj ze zrozumieniem!

dodał: ~DEMON • data dodania: 2012-07-18
Nie mieszkanec Grzybowa tylko Cegelni.
A ludzie mówili... Zapomniałem że trzeba wierzyć i pisać wszystko co ludzie mówią...

wszystkich komentarzy: 9
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Opuść drugi, trzeci oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon