Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Seniorzy świetnie bawili się na andrzejkach
2016-11-29 06:43:16
Impreza odbyła się w czwartek, 24 listopada w Miejskim Domu Kultury w Mławie.
Seniorzy z klubu „Milonga” bawili się przy muzyce na żywo, którą zapewnił Piotr Marlęga. Gdy tylko rozległy się pierwsze dźwięki utworu Mieczysława Fogga „To ostatnia niedziela” ruszyli na parkiet. W repertuarze znalazły się także przeboje z ostatnich lat, przy których zebrani bawili się nie mniej ochoczo.
 

Podczas andrzejek nie mogło zabraknąć wróżb. Szczególnie panie były ciekawe, co czeka ich w przyszłości. Lały rozgrzany wosk przez klucz, a potem starały się odgadnąć, co może oznaczać powstały kształt. Autor: el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~Tofik • data dodania: 2016-11-30
Brodaczu, wiem, że "Pogodny Uśmiech" nie jest klubem podległym pod MDK
Wiem, że "Milonga" jest klubem MDK
a resztę brodaczu przeczytaj ze zrozumieniem i nie pisz, że "Pogodny Uśmiech" się podzielił.
Dlaczego dopiero teraz, po tylu latach od wyrzucenia "Pogodnego uśmiechu" z MDK piszesz, że został wyrzucony za pieniactwo i nie płacenie opłat dlaczego wtedy nikt tego nie pisał
Anno, honoru to tu nie ma pani KK

dodał: ~do brodacza, Anny i innych • data dodania: 2016-11-30
Czyli kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu (wyniku badania alkomatem nikt nie podważył) jest uczciwe i zgodne z prawem? To może wszyscy się nachlamy i pojeździmy po Mławie? Wszak skoro urzędnik odpowiedzialny za mławską kulturę może tak robić nie ponosząc konsekwencji (np. służbowych) to dlaczego zwykli mieszkańcy nie mogą jeździć na legalu po alkoholu?

dodał: ~ADMINISTRATOR • data dodania: 2016-11-30
Do "ciekawy" - proszę sprawdzić skrzynkę mailową.

dodał: ~spostrzegawczyf • data dodania: 2016-11-30
Jakiś popapraniec pisze naokoło o rumieńcach Pani K.K. widać sam jest trupo blady i ponosi go zawiść. A może był na eskapadach "' kakałowych" i ponosi fantazja

dodał: ~Anna • data dodania: 2016-11-30
Jako mławianka i wieloletnia działaczka w w wielokierunkowych sferach rozwoju kulturalnego w Mławie potwierdzam pracowitość Pani Dyrektor MDK-u i wstyd mi za taką na nią nagonkę. Zawistni ludzie nie mający za grosz honoru

dodał: ~brodacz • data dodania: 2016-11-30
Tofik to widać że nowa osoba w Mławie. Pisze bzdety.Klub seniorów ,,Pogodny uśmiech" był zaledwie parę lat, i nie podlegał pod MDK. było to stowarzyszenie pozarządowe, które tylko wynajmowało lokal w M.D.K.-u. Niewłaściwe zachowanie się /wielokrotne awantury/ i częste upominania o regulację opłat wynajmu dały podstawę do usunięcia z M.D.K.

dodał: ~Wojtas • data dodania: 2016-11-30
Prężna pani dyrektor MDK od jazdy autem po pijaku oraz od baletów i nic więcej

dodał: ~Tofik • data dodania: 2016-11-30
cd
Dlaczego po pogonieniu "Pogodnego Uśmiechu" nie mówiło się o nie płaceniu składek i pieniactwie klubu, tylko dopiero teraz to wymyślono
Od ilu lat działa klub seniora w MDK od... 40-tu To jak w takim razie można mówić o podziale klubu "Pogodny Uśmiech""
Może niektóre zmieniły klub, ale nie można mówić chyba zaraz o podziale klubu.
Bawić ta pani umie się wyśmienicie. Nawet patrząc na te zdjęcia widać iż nikt z seniorów nie ma takich... rumieńców jak pani KK.

dodał: ~Tofik • data dodania: 2016-11-30
cd
Gdzie są środki z UE i inne zewnętrzne dotacje, które pani KK OBIECAŁA WYTRWALE ZDOBYWAĆ obejmując stanowisko DYREKTORA
Ile środków ta pani zdobyła z zewnątrz na rzecz MDK

dodał: ~Tofik • data dodania: 2016-11-30
No i wszystko jasne - "struktury sekcyjne MDK-u" - komentarze brodacza można zostawić w zasadzie bez komentarza.
Chcę jednak dodać iż mój komentarz jest jeden, nie występuję nawet... w trzech osobach, nie mówiąc już o czterech, panie brodaczu.
Również pytam:
Kiedy remont sali kina

dodał: ~ brodacz • data dodania: 2016-11-29
jestem od 9 lat strukturach sekcyjnych MDK-u i byłem obecny przy ,,rozwodzie" klubu Pogodnego uśmiechu który to stwarzał awantury w wynajmowanym lokalu MDK. zalegał często z opłatami wynajmu co w końcu musiało się tak skończyć Stąd przecież nastąpił podział tego klubu i część znaczna pozostała przyjmując nazwę klubu ,,Milonga" i przejmując jego dobre tradycje seniorów działających w MDK od ponad czterdziestu lat.

dodał: ~do brodacza • data dodania: 2016-11-29
A i oczywiście prawdą jest że MDK jest pod jej "rządami" otwarty na wszystkich. Wyrzucenie klubu seniora "Pogodny uśmiech" jest tego przykładem.
A propo remontu.. ile lat potrzeba by zacząć remont kina? Myślę że prężnej pani dyrektor to nie powinno sprawić problemu by zacząć już (lub aż) w przyszłym roku

dodał: ~do brodacza • data dodania: 2016-11-29
No tak. Jazda samochodem pod wpływem alkoholu w wydaniu Pani dyrektor jest czymś zupełnie normalnym i wręcz wskazana - zajmowane stanowisko wymaga takiego właśnie zachowania. To prawda że jest prężnym zarządcą MDK. Niespełnione obiecanki pozyskania środków unijnych do remontu MDK to właśnie potwierdza. O czymś Brodaczu zapomniałem?

dodał: ~Brodacz • data dodania: 2016-11-29
Jako rodowity mławianin stwierdzam stanowczo że tak dobrego dyrektora M.D.K. jeszcze nie miał. Komentarze pisze Mściwa jedna i ta sama osoba.

dodał: ~obiektywny • data dodania: 2016-11-29
niektórzy autorzy to wieśniacy

dodał: ~brodacz • data dodania: 2016-11-29
Bardzo brzydko i nieładnie że jedna i ta sama osoba po fikcyjnym autorstwem opluwa tak dobrego i uczynnego człowieka jak Pani Kaszuba, najlepszego dyrektora MDK od lat.

dodał: ~brodacz • data dodania: 2016-11-29
Jako rodowity mławianin stwierdzam że do chwili obecnej M.D.K. nigdy tak nie był otwarty- w pozytywnym tego słowa znaczeniu- na wszystkich mieszkańców naszego miasta. Nie mieliśmy też tak prężnego dyrektora /Kaszubę/, który by utworzył tyle możliwości realizowania się w swoich pasjach. te cztery prowokujące komentarze piszą jedne i te same osoby.
dodał: ~Marek • data dodania: 2016-11-29
To że Burmistrz przyzwala na takie zachowanie osoby która odpowiada za mławską kulturę świadczy tylko o nim samym. Gdyby to był szeregowy Kowalski to Burmistrz wiedziałby jak go ukarać. No ale jak to się mówi.. są równi i równiejsi.

dodał: ~pankracy • data dodania: 2016-11-29
"Burmistrz czeka na prawomocną decyzję" - wyniku badania alkomatem jakoś nikt nie podważył ani nie próbował. Taka ilość alkoholu z tego co pamietam, skutkuje odebraniem prawa jazdy i różnego rodzaju kary. No chyba że Pani KK udowodniłaby że alkohol sam jej się wlał do gardła albo za kołnierz lała. Jeszcze pretensje że prawko odebrali? Może jeszcze odszkodowanie policja powinna wypłacić za niesłuszną kontrolę?

dodał: ~Z daleka • data dodania: 2016-11-29
Czy Pani KK ma coś na burmistrza, że ten boi się ją zawieścić w obowiązkach ?

poprzednia 1 2 3 następna wszystkich komentarzy: 41
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Opuść pierwszy, drugi oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon