Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Rekordy życiowe na koniec. Amelia tuż obok podium
2016-12-23 08:41:22
Ostatni start w bieżącym roku za reprezentantami mławskiego Płetwala. Na 25-metrowym basenie Uniwersytetu Medycznego w Warszawie swoje umiejętności zaprezentowało dwadzieścioro najmłodszych pływaków naszego klubu prowadzonych na co dzień przez Tomasza Szczepańskiego i Roberta Wieczorka.

Zawody z cyklu „Od młodzika do olimpijczyka ” zgromadziły na starcie ponad tysiąc uczestników. Konkurencja była olbrzymia, mimo to mławianie pokazali się z dobrej strony. Żaden z nich nie stanął na podium, ale rekordów życiowych nie zabrakło.

Najbliżej podium znaleźli się Patryk Kaliszewski (rocznik 2008) – dziewiąty na 50 metrów stylem klasycznym, Amelia Butryn (rocznik 2008) – piąta na 50 metrów stylem grzbietowym i czwarta na 50 metrów stylem klasycznym, Zuzanna Deręgowska (rocznik 2008) – ósma na 50 metrów stylem klasycznym oraz debiutant Stanisław Bien (rocznik 2008) – piąty na 50 metrów stylem motylkowym.

Jeśli chodzi o „życiówki” zdołali je pobić: Jakub Czupryn, Adrian Kaliszewski, Patryk Kaliszewski (dwa razy), Szymon Lenga (dwa razy), Jan Sowiński, Julia Błażkiewicz, Amelia Butryn, Izabela Czaplicka (dwa razy), Lena Dąbrowska, Zuzanna Deręgowska (dwa razy), Zuzanna Gruszewska, Aleksandra Krajewska, Zuzanna Szynkiewicz i Sylwia Rząp (dwa razy). Najbardziej spektakularny awans zanotowała Deręgowska – na 50 metrów stylem klasycznym poprawiła się aż o czternaście sekund.Źródło: Płetwal Mława
Autor: sp
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~Tomasz • data dodania: 2016-12-23
Gratulacje dla najmłodszych pływaków!

wszystkich komentarzy: 1
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Pomiń pierwszy, drugi oraz trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon