Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

30 września 2014, imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Ratusz ogłosił konkurs „Świąteczna kartka od Burmistrza”
2012-10-04 12:50:15
Jego celem jest promocja twórczości mławskich dzieci i młodzieży oraz wybranie 8 najlepszych kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi.

Uczestnik konkursu powinien dostarczyć projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk (mile widziany akcent mławski).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć do Urzędu Miasta Mława, Wydział Promocji, ul. Padlewskiego 13 w nieprzekraczalnym terminie do 9 listopada 2012 r.

Nagrodą jest druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi oraz upominki rzeczowe.

Tu jest regulamin oraz karta zgłoszeniowa.


Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Pomiń pierwszy oraz drugi znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon