Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Ratusz ogłosił konkurs „Świąteczna kartka od Burmistrza”
2012-10-04 12:50:15
Jego celem jest promocja twórczości mławskich dzieci i młodzieży oraz wybranie 8 najlepszych kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi.

Uczestnik konkursu powinien dostarczyć projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk (mile widziany akcent mławski).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć do Urzędu Miasta Mława, Wydział Promocji, ul. Padlewskiego 13 w nieprzekraczalnym terminie do 9 listopada 2012 r.

Nagrodą jest druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi oraz upominki rzeczowe.

Tu jest regulamin oraz karta zgłoszeniowa.Źródło: mlawa.pl
Autor: lm
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Wpisz tylko pierwszy, drugi oraz trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon