Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

23 lipca 2014, imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary

Kup bilet na autobus przez internet
2011-06-06 11:46:53
PKS w Mławie S.A. uruchomił przed wakacjami sprzedaż biletów przez internet na wybrane kursy. Pasażerowie mogą zarezerwować bilet nie wychodząc z domu i zyskują pewność, że w autobusie nie zabraknie dla nich miejsca.

Z elektronicznym biletem można pojechać np. z Mławy do Warszawy i Olsztyna, z Warszawy do Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia, Szczytna i Kołobrzegu.

Bilety online można kupić również do wielu miejscowości pośrednich na tych trasach oraz na kursy powrotne. Przewoźnik prowadzi sprzedaż biletów w internecie za pośrednictwem serwisu www.e-podroznik.pl. W portalu można też kupić bilety autobusowe na kursy realizowane przez wielu innych przewoźników.

Aby sprawdzić czy na dany kurs można kupić bilet online, najlepiej wejść na stronę serwisu e-podróżnik.pl i wyszukać dane połączenie. Jeżeli pojawia się ikonka „kup bilet”, można rezerwować bilet.

Sam proces zakupu jest prosty: pasażer podaje dane zakupowe – między innymi ilość osób oraz typ ulgi z jakiej chce skorzystać (np. ulga studencka). Następnie dokonuje płatności jak w każdym innym sklepie internetowym i otrzymuje bilet – w formie SMS'a lub drogą emailową do samodzielnego wydrukowania.

Bilet (w postaci SMS'a lub wydruku) podróżny pokazuje kierowcy wsiadając do autobusu

Bilet kupiony online jest równoznaczny z rezerwacją miejsca siedzącego. Jest to wygodne na obleganych trasach lub w okresie wzmożonego ruchu np. w czasie świąt, wakacji itp. Pasażer kupuje bilet z wyprzedzeniem i unika konieczności stania w kolejce do kasy czy do autobusu, gdyż, za okazaniem biletu, przysługuje mu pierwszeństwo zajęcia miejsca.


Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Wpisz jedynie pierwszy oraz trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.

Opinie/felietonyNasza strona wygenerowała już odsłon

   REKLAMA