Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Kolejna ofiara byłego proboszcza ze Szreńska?
2016-12-16 06:52:07
Do prokuratury zgłosiła się, obecnie pełnoletnia kobieta, która twierdzi, że była w przeszłości molestowana przez Piotra B.
Przypomnijmy – 21 czerwca biskup płocki odwołał z urzędu dotychczasowego proboszcza szreńskiej parafii i zawiesił go we wszystkich funkcjach duszpasterskich. Duchowny sam zgłosił się do niego i „przyznał do czynów niemoralnych z osobą niepełnoletnią”.
 
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Miało się zakończyć 15 grudnia, wszystkie dowody zostały przeprowadzone, świadkowie przesłuchani, wpłynęła opinia psychologiczna, ale pojawił się nowy wątek.
 
- Zgłosiła się jeszcze jedna osoba pokrzywdzona, dotyczy to również molestowania, kiedy miała poniżej 15 lat. W tej chwili jest już pełnoletnia. Te zdarzenia miały miejsce w poprzedniej parafii księdza – zdradza jedynie Iwona Śmigielska-Kowalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.
 

Jak podkreśla, dla dobra postępowania nie może ujawnić nic więcej. Były proboszcz Szreńska nie został jeszcze przesłuchany. Źródło: fot. pixabay.com
Autor: el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~Krzysztof Brużdziak • data dodania: 2016-12-19
Panie Niezależny bez potrzeby wyjaśnienia od kogo Pan jest zależny czy niezależny pragnę tylko wyrazić sprzeciw wobec znanej metody przypisywania mi wypowiedzi,których nie wypowiadałem.Proszę wskazać insynuowaną przez Pana moją wypowiedź o 16-letnich dziewczynkach i proszę bez zbędnego pouczania o obowiązujących normach prawnych.
Wystarczy je tylko stosować gdyż podobno wszyscy są równi wobec prawa.

dodał: ~Krzysztof Bruździak • data dodania: 2016-12-19
Zdzichu mordo Ty moja jak widzisz żyję tylko przykro mi trochę że są osoby,które nie potrafią zauważyć mojej codziennej obecności lub może po prostu to udają. Przykładem niech będzie pomijanie nie tylko moich wypowiedzi i ważnych tematów np.podczas sesji poszczególnych rad gminnych przez poczytne lokalne dzienniki prasowe.Trudno widocznie tak musi być . Lukrowanie rzeczywistości nie tylko przed świętami widocznie mile widziane.

dodał: ~niezależny • data dodania: 2016-12-19
Juz kiedys mieli taki przywilej i na pewno bylo to zdrowsze dla spokeczenstwa

dodał: ~niezależny • data dodania: 2016-12-19
Do Bruździaka: chłopie co Ty za glupoty mowisz. Jak nie ma 16 lat dziewczyna to nie mozna miec z nia zadnego kontaktu seksualnego. Nawet jesli sama wyraza zgdode. Wszyscy sa mocni w slowach jak to bezposrednio ich nie dotyczy! Nie stolica apistolska pozwolic ksiezom miec dzieci a nie po cichu na plebanii i to jeszcze z nieletnimi

dodał: ~Zdzichu • data dodania: 2016-12-18
Bruździak Ty żyjesz! Gdzieś Ty był jak Cie nie było

dodał: ~Krzysztof Bruździak • data dodania: 2016-12-18
Wychodzi na to,że czarne zło to raczej postępująca kastracja naszych umysłów połączona z amnezją jeżeli już nie sam Alzheimer,przed którym chyba tylko same modlitwy mogą uratować.Tylko co ma do tego koloratka to sam się zastanawiam oczywiście w kontekście wizji artystycznej autora tak zilustrowanego artykułu.

dodał: ~Proceder • data dodania: 2016-12-17
Wychodzi to ciągłe byczenie....

dodał: ~odd • data dodania: 2016-12-16
Czarne zło

dodał: ~niezależny • data dodania: 2016-12-16
Jedyne wyjście to kastracja przed święceniami kapłańskimi....

wszystkich komentarzy: 9
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Przepisz jedynie pierwszy, drugi oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon