Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powrót do materiału "Alert III poziomu ogłoszony także dla Mławy"

dodał: ~Mławiak • data dodania: 2017-01-18
Cały smog jaki jest to wina niewiedzy ludzkiej jesteśmy przyzwyczajeni rozpalać w piecu od dołu trochę drewna jak się rozpali to zasypujemy węglem a z komina ciemno i co 3~5 godzin znów dołożenie i tak cały czas a można inaczej wystarczy piec zasypać do 3/4 węgla i na to ułożyć drewno, papier i rozpalić od góry nie ma chmury czarnego dymu i pali się o wiele dłużej 9~16 godzin bez częstego zaglądania do pieca a więcej można się dowiedzieć youtube jak palić w różnych piecach od góry.

dodał: ~zdziwiony • data dodania: 2017-01-16
Na Dudzinskiego patologia dymowa

dodał: ~do odd • data dodania: 2017-01-13
Odd, jak kogoś nie stać na palenie w piecu nawet węglem tylko śmieciami, to również nie będzie go stać na mieszkanie w bloku - proste?
czy masz jeszcze jakieś inne pytania? rozwiązania?


dodał: ~uwaga • data dodania: 2017-01-12
Pierwsza sprawa to nauczyć ludzi palić w piecach! Sam kiedyś byłem przekonany, że inaczej się nie da a gęsty dym leciał z komina. Okazuje się, że ten dym to gazy które powinny być spalone! Wystarczy poczytać trochę jak powinno się palić ekologicznie.

NIE DORZUCAĆ WĘGLA DO PALĄCEJ SIĘ ZAWARTOŚCI TYLKO ROZPALAĆ "OD GÓRY"
polecam przeczytać i zaoszczędzić swoje pieniądze:
http://czysteogrze wanie.pl/jak-palic-w-piecu/jak -palic-czysto-weglem/

dodał: ~Regest • data dodania: 2017-01-12
A zrobić np. dofinansowanie do ogrzewania gazowego i problem już w jakimś stopniu się zmniejszy, gdyż przy dzisiejszych cenach gazu nikt się nie zdecyduje na takie ogrzewanie

dodał: ~odd • data dodania: 2017-01-12
Jak kogoś nie stać na palenie węglem wiecu tylko pali śmieciami to niech sprzeda dom i przeprowadzi się do bloku. Jeszcze jakieś pytania ?

dodał: ~Sokista • data dodania: 2017-01-11
TO czuć miał i węgiel z Rosji , nie się tróją Polaczki

dodał: ~atu • data dodania: 2017-01-11
Smogu jest spowodowany, zagęszczeniem samochodów i ich spalin.
Należy wprowadzić policyjne kontrole emisji spalin samochodowych.

dodał: ~JOLKA • data dodania: 2017-01-11
okolice pks. mobilis autobusy tragedia. pss dym z komina. a tak ogólnie jesli bieda to czym mają ludzie palić . ja ich rozumię. co maja zamarznąć jak nie maja pieniędzy na węgiel z MOPSU dostana na 1 worek wegla i to jest na 2=3 dni a co do końca mieśiąca. bieda jest przeogromna w mieście.

dodał: ~Katarzyna • data dodania: 2017-01-11
Zacytowane środki naprawcze są całkowicie niewystarczające. Smog pochodzi w największym stopniu z faktu ogrzewania przez ludzi domów byle czym-węglem bardzo złej jakości lub wręcz tym co popadnie. Wczoraj w telewizji podano pomysł pomiaru próbek tego co wychodzi z kominów(dronem) i wprowadzenia kar. Tylko tak można poprawić sytuację. Ludzie zawsze będą się usparwiedliwiali brakiem pieniędzy ale to żadne usprawiedliwienie jak się truje innych.

dodał: ~mławiak • data dodania: 2017-01-11
W Mławie to alert czwartego poziomu zanieczyszczenia powietrza,żeby tak uczciwie zbadać.To przecież widać i czuć od dawna nie tylko teraz.

wszystkich komentarzy: 11
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Pomiń pierwszy, drugi oraz trzeci znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon